Новини вченої ради

Відбулося останнє в цьому році засідання вченої ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України науковці нашого університету: Мошинський В.С., Мороз М.В., Волк П.П., Бєдункова О.О., Статник І.І.

Перше питання було кадровим. Зокрема, члени вченої ради підтримали клопотання кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства про присвоєння вченого звання професора Бєдунковій  О.О., а  також  кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки про присвоєння вченого звання доцента Волк Л.Р. Далі присутні затвердили: план-графік підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників НУВГП на 2023 рік; Положення про порядок реалізації права на міжнародну академічну мобільність в НУВГП;  Порядок  видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в НУВГП  та їх реєстрації; зміни до Правил призначення і виплат стипендій студентам університету; погодили відкриття навчально-наукових лабораторій кафедри публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності; підтримали зміни до Правил призначення і виплат стипендій студентам університету; надали  дозвіл  на започаткування освітньо-професійної програми  за  ОПП «061 Журналістика» і «Соціальний менеджмент та інформаційна культура», рекомендували до видання монографію, збірники наукових праць. У «Різному» присутні члени вченої ради обговорили досягнення за 2022 рік та плани на 2023 навчальний рік.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою