Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради. Першим питанням порядку денного  стало кадрове питання:  присутні підтримали  клопотання кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій про присвоєння вченого звання доцента Присяжнюк О. В.

Окрім того, члени вченої ради підтримали створення  разової спеціалізованої вченої ради НУВГП; затвердили:  теми дисертаційних робіт,  Положення про академічну доброчесність у НУВГП, Порядок  скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації у разі виявлення фактів порушення академічної доброчесності здобувачем вищої освіти НУВГП; надали дозвіл  на відкриття освітньої діяльності та освітньо-професійної програми «Інформаційна безпека»; затвердили делегатів для участі в роботі з’їзду представників юридичних вищих  закладів вищої освіти та наукових установ;  підтримали  кандидатуру  д.е.н., професора Шкуратова О.І. для обрання на заміщення вакансії члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України за спеціальністю «Економіка природокористування». Також членами вченої ради було затверджено  та рекомендовано до видання збірники наукових праць «Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди», збірника матеріалів Регіональної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми природоохоронного законодавства», матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 95-річчю з Дня народження професора С.Т. Вознюка: "Науково-інноваційний супровід збалансованого природокористування".

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою