Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради університету.

Першим питанням порядку денного було  клопотання кафедр про присвоєння вченого звання: професора кафедри хімії та фізики - Морозу М. В.; професора кафедри журналістики та українознавства -  Супруну В.М. ; доцента кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Бачишиній Л. Д.; доцента кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  - Присяжнюк О. В. та Христюку А. О.

Далі члени вченої ради затвердили Порядок перевірки навчальних, кваліфікаційних, навчально-методичних та наукових робіт на наявність ознак академічного плагіату; Положення про політику запобігання і протидії булінгу (цькуванню); підтримали  відкриття філії кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання на базі приватного підприємства «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС»; призначили голів екзаменаційних комісій;  затвердили освітньо-професійні  програми та навчальні  плани; рекомендували до видання збірники наукових праць.

У різному   обговорили терміни подачі тепла до студентських гуртожитків та навчальних корпусів.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою