Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради університету. Присутні члени розглянули багато питань в режимі онлайн.

Зокрема,  рекомендували до зарахування в докторантуру  вступників О. О. Лебедя та А.В. Радько; затвердили  звіти та плани  докторантів:  І. П. Мороза, Н. В. Самолюк, О.М.  Степанченко, О.А. Фурманця, С. І. Веремеєнка та  А. М. Петрук; продовжили  термін перебування в докторантурі Іванченку  А.М.,  підтримали присвоєння почесного звання професора  НУВГП Харші Ратнавіра. Окрім того, проголосували за перейменування кафедри  медико-психологічних дисциплін ННІОЗ на кафедру медико-біологічних дисциплін ННІОЗ;  підтримали розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів (власних надходжень) у 2021 році на вкладних (депозитних) рахунках ПАТ АБ «Укргазбанк», затвердили голів екзаменаційних (кваліфікаційних)  комісій;  погодили закриття  освітньо-професійної  програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Журналістика та соціальні комунікації»;  затвердили  логотип вченої ради НУВГП; рекомендували  до видання та розміщення в електронному репозиторії НУВГП колективної  монографії  «Сергій Тимошенко. Повернення» (науковий редактор О.Л. Михайлишин) та  Збірника наукових праць «Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Серія: “Економічні науки”».

У різному традиційно привітали іменинників.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю