Новини науково-методичної ради

19 жовтня поточного року відбулось чергове засідання науково-методичної  ради університету в онлайн-форматі на платформі Google-meet під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Сороки.

Відповідно до порядку денного на розгляд членів ради було винесено три питання. Першим питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, було «Порядок перевірки навчальних, кваліфікаційних, навчально-методичних та наукових робіт на наявність ознак академічного плагіату в Національному університеті водного господарства та природокористування».

З мультимедійною доповіддю виступив Віктор Корбутяк, начальник відділу якості освіти університету. Заслухавши доповідь Віктора Івановича та проєкт рішення Наталії Ковальчук, після бурхливого та тривалого обговорення вищезазначеного питання, члени науково-методичної ради одностайно схвалили наступне рішення:

  1. Схвалити  «Порядок перевірки навчальних, кваліфікаційних, навчально-методичних та наукових робіт на наявність ознак академічного плагіату в Національному університеті водного господарства та природокористування». 

  2. Рекомендувати «Порядок перевірки навчальних, кваліфікаційних, навчально-методичних та наукових робіт на наявність ознак академічного плагіату в Національному університеті водного господарства та природокористування»  Вченій раді НУВГП до затвердження.  

Другим питанням було «Про впровадження шаблону "Силабус" в СЕД Айдок». З інформаційною мультимедійною доповіддю виступила заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова, яка наголосила на тому, що інформаційно-обчислювальним центром розроблено шаблон «Силабус», який згідно з наказом ректора № вводиться в дію з 30.10.2022 р. в системі електронного документообігу «Айдок» НУВГП. З 01.11.2022 р. підготовку та затвердження  силабусів  освітніх компонент науково-педагогічним працівникам університету необхідно здійснювати в системі електронного документообігу «Айдок» за допомогою шаблона «Силабус». Інформаційно-обчислювальний центр до 01.11.2022 р. забезпечить доступ до шаблону «Силабус» всім науково-педагогічним працівникам НУВГП. Інструкція з використання шаблону буде розміщено на вебпорталі НУВГП та сторінці навчально-методичного відділу (сектор-навчально-методичного забезпечення навчального процесу). Доступ до шаблону новим науково-педагогічним працівникам будуть надавати за зверненнями через єдиний сервіс надання інформаційних послуг (ЄСНІП).  Навчально-методичний відділ до кінця 2022 року внесе необхідні  зміни до Положення про силабус та проінформує науково-педагогічних працівників.

     Тамара Андріївна розповіла про оновлений бізнес-процес подання силабусів через шаблон "Силабус" в СЕД Айдок». Вона також відмітила, що тепер затвердження силабусів вибіркових освітніх компонент будуть також здійснюватися за оновленим бізнес-процесом.

Голова науково-методичної ради Валерій Сорока наголосив на важливості та необхідності  упорядкування вищезгаданого питання та запропонував взяти до уваги інформаційну доповідь Тамари Андріївни.

Далі члени науково-методичної ради майже одностайно (за виключенням одного голосу) затвердили одне найменування силабусу, а також  рекомендували передати його Науковій бібліотеці для розміщення в репозиторії університету для використання в навчальному процесі.

В різному Валерій Сорока повідомив, що на чергову науково-методичну раду він презентує доповідь «Дуальна освіта».

Тамара КОСТЮКОВА,
науково-методична рада


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування