Чергове засідання науково-методичної ради університету відбулося 18 грудня під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Сороки в конференційній залі головного корпусу університету.
Відповідно до порядку денного на розгляд членів ради було винесено три питання.
Першим питанням, що заслухали члени науково-методичної, було затвердження 4 навчально-методичних електронних видань (методичних вказівок) та 6 силабусів вибіркових освітніх компонентів. Члени науково-методичної ради одностайно затвердили чотири найменування методичних вказівок та шість найменувань силабусів, рекомендували передати їх Науковій бібліотеці університету для розміщення в цифровому репозиторії НУВГП і використання в навчальному процесі.
Далі була інформаційна доповідь Тамари Костюкової, вченого секретаря науково-методичної ради, про розгляд рукописів 5 навчальних посібників щодо їх рекомендації Вченій раді з надання грифа «Рекомендовано Вченою радою НУВГП»:
- «Системи інженерного забезпечення населених пунктів : навчальний посібник». Автор: Ткачук О.А., д.т.н., професор;
- «Основи містобудування : навчальний посібник». Автор: Потапчук І.В., кандидат архітектури, доцент;
- «Комплексна підготовка фахівців з транспортних технологій на автомобільному транспорті». Автори: Никончук В.М., д.е.н., доцент; Хітров І.О., к.т.н., доцент; Пашкевич С.М., доктор філософії, доцент; Козак С.В., к.е.н., доцент; Сорока В.С., к.т.н., доцент; Швець М.Д., к.т.н.; доцент, Дорощук В.О., старший викладач.
- «Наглядова діяльність в охороні праці». Автор: Туровська Г.І., к.т.н., доцент.
- «Технології зрошування». Автор: Гурин В.А., д.т.н., професор.
На засіданні були присутні автори рукописів навчальних видань. Члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували Вченій раді надати гриф «Рекомендовано Вченою радою НУВГП» вищезгаданим рукописам.
Потім Тамара Андріївна оголосила про розгляд 2 рукописів навчально-методичних видань щодо надання грифа «Рекомендовано науково-методичною радою НУВГП»:
- «Топографічні плани та карти. Конспект лекцій : Навчально-методичний посібник. – Вид. 2-ге, доповн. та перероб.». Автор: Остапчук С.М.
- «Експлуатаційні матеріали. Навчально-методичний посібник. Автори: Марчук М.М., професор; Стадник О.С., к.т.н., доцент; Рижий О.П., к.т.н., доцент.
На засіданні були присутні автори рукописів навчально-методичних видань. Члени науково-методичної ради одноголосно надали гриф «Рекомендовано науково-методичною радою НУВГП» вищезгаданим рукописам.
Третім питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, була доповідь Анастасії Клімової, завідувача відділу ліцензування та акредитації університету щодо нової редакції «Положення про започаткування, розроблення та затвердження освітніх програм в Національному університеті водного господарства та природокористування».
Після обговорення доповіді Анастасії Клімової члени науково-методичної ради заслухали проєкт рішення Руслана Макаренка, директора навчально-наукового інституту будівництва та архітектури, професора, й одноголосно ухвалили таке:
- Інформацію завідувача відділу ліцензування та акредитації Клімової А.В. щодо нової редакції Положення про започаткування, розроблення та затвердження освітніх програм в Національному університеті водного господарства та природокористування прийняти до відома.
- Рекомендувати Вченій раді університету схвалити Положення про започаткування, розроблення та затвердження освітніх програм в Національному університеті водного господарства та природокористування в новій редакції.
В різному Валерій Сорока, голова науково-методичної ради, розповів про результати анкетування учасників Круглого столу «Освіта для сталого розвитку», шо відбувся 11 грудня поточного року.
Тамара Костюкова, заступник завідувача навчально-методичного відділу, розповіла про майстер-класи щодо кейс-методу (автор – Наталія Кондрацька, к.е.н., доцент) та ділової гри (автор – Олена Антонюк, д.е.н., професор), що відбулися 4 грудня поточного року та підсумки анкетування учасників заходу. Учасники заходу надали власні пропозиції та рекомендації щодо майстер-класів і тренінгів з освітніх інновацій.
Тамара КОСТЮКОВА,
науково-методична рада
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...