Новини науково-методичної ради

Чергове засідання науково-методичної ради університету відбулося 20 березня в онлайн-форматі під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Сороки.

Відповідно до порядку денного на розгляд членів ради було винесено чотири питання.

Першим питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, була мультимедійна доповідь Мар’яни Мальчик, завідувачки кафедри маркетингу, д.е.н., професора «Про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти та забезпечення її ефективності у процесі формування фахових компетентностей».

Мар’яна Василівна розповіла про досвід організації  та структуру практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» за трьома умовними модулями: І. Модуль Освітніх Компонент; ІІ. Модуль онлайн-занять з практиками (гостьові лекції, вебінари, воркшопи); ІІІ. Екскурсійний модуль.

Після обговорення доповіді Мар’яни Мальчик члени науково-методичної ради та нетривалої дискусії погодилися з пропозицією Алли Прищепи, директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, д.с.-г.н., професора, щодо поширення досвіду кафедри маркетингу в розрізі організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти,  заслухали проєкт рішення Наталії Ковальчук, завідувачки навчально-методичного відділу, к.с.-г.н., та одноголосно проголосували  за наступне:

1. Інформацію щодо організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» взяти до відома.

2. Обговорити досвід організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» на науково-методичних радах з якості навчально-наукових інститутів.

Відповідальні – директори ННІ.

1. Поширювати досвід організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» за освітньо-професійними програмами університету.

Відповідальні – директори ННІ, завідувачі кафедр.

Другим питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, була нова редакція Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування. Заслухавши та обговоривши доповідь Світлани Зубілевич, к.е.н., професора кафедри обліку і аудиту, а також проєкт рішення Віктора Корбутяка, начальника відділу якості освіти, к.т.н., члени науково-методичної ради після нетривалої дискусії одноголосно проголосували  за наступне:

1. Схвалити Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування (нова редакція).

2. Рекомендувати Вченій раді НУВГП затвердити Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування в новій редакції.

Третім питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, було затвердження чотирьох силабусів вибіркових освітніх компонент та двох навчально-методичних електронних видань. Члени науково-методичної ради одностайно затвердили 4 найменування силабусів та 2 найменування методичних вказівок, рекомендували передати їх Науковій бібліотеці університету для розміщення в цифровому репозиторії НУВГП і використання в навчальному процесі.

Далі була інформаційна доповідь Тамари Костюкової, вченого секретаря науково-методичної ради, про розгляд рукопису  навчального посібника «Нарисна геометрія (видання 2 перероблене)», (автори:  М.М. Козяр, З.К. Сасюк) та надання рекомендації Вченій раді щодо надання грифа «Рекомендовано Вченою радою НУВГП».  На засіданні був присутній автор рукопису навчального видання Микола Козяр.

Члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували Вченій раді надати гриф «Рекомендовано Вченою радою НУВГП» вищезгаданому рукопису.

Тамара КОСТЮКОВА,
науково-методична рада

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою