Чергове засідання науково-методичної ради університету відбулося 20 березня в онлайн-форматі під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Сороки.
Відповідно до порядку денного на розгляд членів ради було винесено чотири питання.
Першим питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, була мультимедійна доповідь Мар’яни Мальчик, завідувачки кафедри маркетингу, д.е.н., професора «Про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти та забезпечення її ефективності у процесі формування фахових компетентностей».
Мар’яна Василівна розповіла про досвід організації та структуру практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» за трьома умовними модулями: І. Модуль Освітніх Компонент; ІІ. Модуль онлайн-занять з практиками (гостьові лекції, вебінари, воркшопи); ІІІ. Екскурсійний модуль.
Після обговорення доповіді Мар’яни Мальчик члени науково-методичної ради та нетривалої дискусії погодилися з пропозицією Алли Прищепи, директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, д.с.-г.н., професора, щодо поширення досвіду кафедри маркетингу в розрізі організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти, заслухали проєкт рішення Наталії Ковальчук, завідувачки навчально-методичного відділу, к.с.-г.н., та одноголосно проголосували за наступне:
-
Інформацію щодо організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» взяти до відома.
-
Обговорити досвід організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» на науково-методичних радах з якості навчально-наукових інститутів.
Відповідальні – директори ННІ.
-
Поширювати досвід організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» за освітньо-професійними програмами університету.
Відповідальні – директори ННІ, завідувачі кафедр.
Другим питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, була нова редакція Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування. Заслухавши та обговоривши доповідь Світлани Зубілевич, к.е.н., професора кафедри обліку і аудиту, а також проєкт рішення Віктора Корбутяка, начальника відділу якості освіти, к.т.н., члени науково-методичної ради після нетривалої дискусії одноголосно проголосували за наступне:
-
Схвалити Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування (нова редакція).
-
Рекомендувати Вченій раді НУВГП затвердити Положення про Школу лідерства Національного університету водного господарства та природокористування в новій редакції.
Третім питанням, що заслухали члени науково-методичної ради, було затвердження чотирьох силабусів вибіркових освітніх компонент та двох навчально-методичних електронних видань. Члени науково-методичної ради одностайно затвердили 4 найменування силабусів та 2 найменування методичних вказівок, рекомендували передати їх Науковій бібліотеці університету для розміщення в цифровому репозиторії НУВГП і використання в навчальному процесі.
Далі була інформаційна доповідь Тамари Костюкової, вченого секретаря науково-методичної ради, про розгляд рукопису навчального посібника «Нарисна геометрія (видання 2 перероблене)», (автори: М.М. Козяр, З.К. Сасюк) та надання рекомендації Вченій раді щодо надання грифа «Рекомендовано Вченою радою НУВГП». На засіданні був присутній автор рукопису навчального видання Микола Козяр.
Члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували Вченій раді надати гриф «Рекомендовано Вченою радою НУВГП» вищезгаданому рукопису.
Тамара КОСТЮКОВА,
науково-методична рада
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...