Науково-теоретична конференція педагогічних, науково-педагогічних працівників, студентів та учнів ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» і кафедри хімії та фізики НУВГП присвячена до Дня науки
З 12 травня по 19 травня 2022 р. у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулася науково-теоретична конференція педагогічних працівників, студентів та учнів, присвячена до Дня науки.
Мета конференції – підвищення ефективності наукової діяльності, вдосконалення її організації, популяризації досягнень науковців, активізації участі науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів, учнів, які мають перспективу творчого зростання.
Науково-теоретична конференція проходила в два етапи:
І-й етап – секційні засідання, ІІ-й етап – підсумковий.
І-й етап конференції проходив з 12 травня по 17 травня 2022 р. у формі секційних засідань циклових комісій. На цьому етапі студенти та учні презентували свої наукові роботи, акцентувавши увагу на проведенні теоретичних та практичних експериментів, соціологічних досліджень тощо.
Заслухавши та обговоривши доповіді студентів та учнів, були визначені переможці секційних засідань, а саме:
Секція автоматизації та електротехнічних дисциплін:
Костянтин БОРИСОВ, студент групи 9ЕМ-2 (Керівник: Анастасія ШАТНА);
Секція будівництва та цивільної інженерії:
Борис НОВІК, студент групи 9Т-2 (Науковий керівник: к.т.н. Наталія МІНАЄВА);
Секція галузевого машинобудування:
Тарас СЕМЕНЮК, студент групи 9М-3 (Науковий керівник: к.т.н Дмитро СЕРІЛКО);
Секція хімії та хімічної технології:
Олена ГНЕСЬ, студентка групи ХБ-2 (Науковий керівник: к.т.н. Галина МАРТИНЮК);
Секція екології та біології:
Валерія ЩЕРБАЦЬКА, учениця групи №16 (Керівник: Наталія НЕСТЕРЧУК);
Секція математики, інформатики та фізики:
Роман КУЗЬМИЧ, студент групи ПМ-3 (Керівник: Віктор ОГІЙЧУК);
Секція управління та адміністрування:
Ольга РЕДЬКО, студентка групи Ф-3 (Науковий керівник: к.е.н. Ірина БОДНАРЮК);
Секція гуманітарних дисциплін:
Яна ФЕДОРЧУК, студентка групи ПМ-1 (Керівник: Алла ШВАЄНКО);
Секція філологічних дисциплін:
Валерія ЩЕРБАЦЬКА, учениця групи №16 (Керівник: Ольга НАДАХОВСЬКА );
Секція фізичного виховання та Захисту України:
Яна ФЕДОРЧУК, студентка групи ПМ-1 (Керівник: Михайло НОВАК).
ІІ-й етап конференції проходив 19 травня 2022 року, учасниками якого були студенти, науково-педагогічні, педагогічні працівники коледжу, Національного університету водного господарства та природокористування.
Студенти та учні, які посіли перші місця на секційних засіданнях, були рекомендовані до підсумкового засідання науково-теоретичної конференції.
Доповіді учасників оцінювалися членами журі за такими критеріями: актуальність вибору теми дослідження, новизна ідей, практична цінність, наявність експерименту, культура мовлення, чіткість, лаконічність викладення матеріалу, вміння відповідати на питання, а також оцінювалося оформлення наукових робіт згідно з встановленими вимогами. За кожен критерій члени журі виставляли відповідні бали і за результатами яких призові місця зайняли такі студенти:
І місце – Яна ФЕДОРЧУК, студентка групи ПМ-1 з науковою роботою на тему «Центеніали: характеристика та особливості»;
ІІ місце – Роман КУЗЬМИЧ, студент групи ПМ-3 з науковою роботою на тему «Розробка програми якості освіти за допомогою ООП»;
ІІІ місце – Ольга РЕДЬКО, студента групи Ф-3 з науковою роботою на тему «Фінансова культура як чинник забезпечення добробуту населення».
На підсумковому засіданні із своїми доповідями виступили педагогічні, науково-педагогічні працівників та студенти ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» і кафедри хімії та фізики НУВГП : професор, к.т.н., д.г.н. Андрій КАЛЬКО з темою «Геоекологічні наслідки антропогенного впливу у гірничо-промисловому районі», професор РДГУ, доцент, к.х.н. Галина МАРТИНЮК з темою «Подвійні властивості полімер-полімерних композитів», к.т.н. Катерина ДЕЙНЕКА з темою «Умови утворення пристінкового шару зв’язного зернистого завантаження», ст.н.с., к.т.н. Микола ЯЦКОВ, доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК, доцент, к.х.н. Надія БУДЕНКОВА, старший викладач Оксана МИСІНА з темою «Способи зменшення витрати хімічних реагентів в системах очищення ферумовмісних стічних вод від операцій травлення», Володимир БЕСЕДЮК (наукові керівники: старший науковий співробітник, к.т.н. Микола ЯЦКОВ, доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК) з темою «Протолітична рівновага як фактор стійкості сироваткових білків», Олена БУЗАН, студентка НУВГП групи БІО-11 (наукові керівники: доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК, старший викладач Оксана МИСІНА) з темою «Узагальнений баланс матеріальних потоків за компонентами стічних вод гальванічного виробництва», Тетяна МОСЕЙЧУК, студентка ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» групи ХБ-2 (наукові керівники: доцент, к.х.н. Надія БУДЕНКОВА, доцент, к.т.н Наталія КОРЧИК) з темою «Застосування нафтових бурових вод для виробництва мікродобрив бору».
За участь у підсумковому етапі науково-теоретичної конференції доповідачі – педагогічні та науково-педагогічні працівники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації тривалістю 4 години.
За результатами виступів прийнято рішення про рекомендацію до опублікування доповідей педагогічних, науково-педагогічних працівників, студентів та учнів у «Вісник ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Педагогічний досвід», в т.ч. у вісниках НУВГП.
Вітаємо переможців та призерів науково-теоретичної конференції, а також їх наукових керівників!!!
ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...