Науково-практичне консультування ГУ Національної поліції в Рівненській області

На запрошення начальника ГУ Національної поліції в Рівненській області полковника поліції О. Камишанського, доцент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності навчально-наукового інституту права, адвокат Вовк Юрій Євгенович, в якості одного зі спікерів  заходу взяв участь в роботі круглого столу на тему: «Конфлікт інтересів. Поняття конфлікту інтересів, види.

Заходи щодо недопущення та врегулювання». На заході були присутні працівники поліції, консультанти та уповноважені Рівненської області з питань запобігання та виявлення корупції, керівник відділу координації уповноважених підрозділів НАЗК Н. Панафеда.

В рамках проведеного круглого столу доцент Вовк Ю.Є. наголосив на проблемних аспектах, пов’язаних із заходами щодо недопущення та врегулювання конфлікту інтересів. Також  надано науково-практичні консультації щодо застосування чинного законодавства. Важливою частиною виступу був аналіз судової практики з питань конфлікту інтересів.

Цікавою та змістовною частиною заходу виявилась дискусія учасників за участю керівника відділу координації уповноважених підрозділів НАЗК Н. Панафеди.

Кафедра відновного правосуддя та приватної детективної діяльності

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою