Наука очима молоді - 2023

Наука підкорюється лише допитливим і наполегливим, тим, хто постійно розширює свої наукові горизонти та незважаючи ні на що, продовжує рухатись вперед у науковому напрямку.

Саме такими виявилися студенти, переможці університетського конкурсу «Наука очима молоді», який відбувся в травні місяці в університету в рамках Фестивалю науки.

Студенти різних ННІ ще раз довели, що під керівництвом досвідчених науковців їм під силу братися до розгляду та дослідження багатьох важливих проблем, таких як : волонтерство та гуманітарна допомога в умовах воєнного стану (проблематика дійсності); жіноче підприємництво в умовах викликів сьогодення; обґрунтування утилізації твердих відходів у західному регіоні України; вода як джерело конфлікту (світовий розподіл, зміни клімату та воєнні дії); комплексне забезпечення фінансової безпеки підприємства та інші.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників (наказ № 357)!

Бажаємо студентам залишатися такими ж творчими, наполегливими, активними, і пам’ятати: важливо не просто володіти знаннями, а вміти їх застосовувати на практиці.

Сектор наукової роботи студентів

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою