Наш випускник повернувся живим!

Приємна новина з фронту сколихнула весь світ – Україна повернула 215 полонених!

Серед звільнених є уродженець Рівного, капітан, боєць полку «Азов» Дмитро Олександрович Козінський, який довгий час перебував на оточеному росіянами заводі «Азовсталь» у Маріуполі, а затим – в полоні ворога.

Дмитро Олександрович Козінський народився 13 серпня 1987 року. З перших днів вторгнення росії на територію України він перебуває на захисті незалежності нашої держави.

У 2018 році, будучи учасником бойових дій, успішно закінчив навчально-науковий інститут права Національного університету водного господарства та природокористування, здобувши освіту другого (магістерського) рівня за спеціальністю 081-Право.

У квітні 2022 року Указом Президента №254/2022 «Про відзначення державними нагородами» Дмитра Олександровича Козінського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Україні, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня».

Вдома Героя чекають рідні, а попереду  – тривалий час адаптації, реабілітації та лікування.

Радіємо і плачемо разом з усією Україною. Дякуємо Героям за мужність та відвагу. Бажаємо швидкого відновлення.  Чекаємо перемоги та миру.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою