Уже майже рік усі ми живемо в умовах повномасштабної війни між росією та Україною. На наше переконання, кожен свідомий громадянин має бути обізнаний про ключові аспекти життя та виживання в разі активних бойових дій, мусить мати відлагоджений механізм першої допомоги та дій у настанні радіаційної, хімічної чи будь-якої іншої загрози.
Як наслідок усього вищезгаданого, днями відбулось офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом водного господарства та природокористування та ГО «Волонтерський штаб Житомира».
Предметом Меморандуму де-юре є об’єднання зусиль для організації навчання цивільного населення задля його обізнаності та допомоги під час військової агресії росії, а де-факто – створення Центру готовності цивільних в м. Рівному за підтримки НУВГП.
Як розповіла представниця ГО Галина Чибуровська, громадська організація діє в партнерстві з Благодійним фондом Сергія Притули, який ініціював масштабувати проєкт Центрів готовності цивільних на міста України (нині проєкт вже існує в понад 20 містах Україні) з метою навчити цивільне населення військовій підготовці.
До чого тут НУВГП? Насамперед, в університеті діє військова кафедра, яка могла б стати базовою для теоретичної та практичної військової підготовки цивільних, зокрема, працівників та студентів НУВГП. В перспективі, цикл занять може включати заняття та тренінги з підготовки до мобілізації, тактики виживання під час ракетного та артилерійського обстрілу. Окрім того, університет має безліч кваліфікованих працівників, друзів та партнерів для проведення навчань з домедичної допомоги та психологічного захисту, інформаційної гігієни, аеророзвідки, дій в екстрених ситуаціях тощо. Ну і звісно – навчання людей, хоч і не за професійним спрямуванням, - наш обов’язок. Тому далі буде…
Відділ зв’язків із громадськістю
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...