Лабораторні тижні кафедри геодезії та картографії

Практична підготовка студентів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» завжди є предметом пильної уваги кафедри геодезії та картографії. Не став винятком і період військового стану, адже в цей складний період всі повинні як ніколи намагатися виконувати свою роботу якісно і професійно.

Це стосується як навчально-педагогічних працівників, так і здобувачів вищої освіти. Попереду нас чекає відновлення та розбудова країни і Україна потребуватиме висококваліфікованих фахівців в галузі архітектури та будівництва – майбутніх геодезистів, землевпорядників, фахівців з ГІС.

В період з 16 по 29 травня 2022 року кафедрою геодезії та картографії були проведені цикли очних лабораторних робіт для студентів 1-3 курсів з «Геодезії», «Геодезичних приладів та метрології», «Основ вищої та супутникової геодезії», «ГІС і баз даних». Студенти в повній мірі та на достатньому рівні виконали всі заплановані роботи, набувши відповідних практичних компетентностей.

Руслан ЯНЧУК,
кафедра геодезії та картографії

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою