Lab2Market UA 2.0

13 грудня у Києві відбувся захід «Collaborate to Innovate: діалог науки і бізнесу», організований National IP&Innovations Hub Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (ІР офіс). Захід став майданчиком для зустрічі науки та бізнесу.

Учасники мали можливість обмінятися досвідом, отримати консультації і практичні поради для спільної реалізації проєктів. Перша частина Collaborate to Innovate була присвячена розвитку мережі TISC в Україні і включала дві сесії. У першій сесії «Від науки до бізнесу VS від бізнесу до науки» представники бізнесу, влади та науковці обговорили всі проблеми та перспективи у сфері реалізації інноваційних  наукових проєктів. Друга панель «Панорама проєкту: розбір від експертів на 360°», де бізнес, інвестори, маркетологи та IP проаналізували пітч-дек ,створений ШІ. Їхні зауваження та поради стали корисними для учасників, особливо для авторів проєктів, що шукають фінансування.

Також на заході відбувся фінал двомісячної тренінгової програми Lab2Market UA 2.0 та презентація 9 інноваційних проєктів у різних сферах: від екологічних технологій до робототехніки.  Серед них були проєкти представлені командами НТУ «Дніпровська політехніка», Одеської національної академії будівництва та архітектури, Луцького національного технічного університету, НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. До фіналу програми вийшли 2 інноваційних проєкти НУВГП, які були представлені конкурсному журі авторами-винахідниками:

  • OCA— програмний продукт з аутсорсингу, який вирішує проблему компетентності менеджменту та офісу з досягнення кліматичної нейтральності. Автор, керівник проєкту – Олександр Грицина, доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи;
  • WindUA— автономне вуличне освітлення за допомогою вітроенергетичних установок. Автор, керівник проєкту – Леонід Серілко, доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства. Проєктний менеджер – Віта Чабан, начальник ЦІГД НУВГП.

Захід допоміг учасникам розібратися як комерціалізувати наукові винаходи, з’ясувати і обговорити проблеми, з якими стикаються вчені і як це можна вирішити. Поради представників бізнесу, влади, інвестиційних фондів допомогли проєктам у питаннях фандрайзингу та побудові бізнес-плану в тій чи іншій сфері.

Віта ЧАБАН,
ЦІГД


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування