Квест до 107-річчя НУВГП

Вчора в нашому кампусі при температурі на вулиці дещо більше 10 градусів за Цельсієм чомусь бігали студенти в футболках (сподіваємось, не похворіли;). Причина цьому – квест на знання університету першокурсниками, приурочений до 107-річчя НУВГП.

До участі долучилось 7 команд з різних навчально-наукових інститутів. Розпочався квест на стадіоні, а далі на учасників чекали 12 чекпоінтів по всьому студмістечку. Серед них були спорткомплекс, бібліотека, здоровпункт, цікаві вуличні локації, де треба було проявити усю свою фантазію, як от «Зіліус Прайм» або «Система ППО НУВГП». Варто підмітити, що організатори були щиро вражені натхненням та тягою до перемоги усіх, без винятку учасників, адже студентів, що перелазять через забори, давненько не бачили;)

Трохи більше години знадобилось команді переможців аби дійти до фінішу. Раді повідомити, що переможцями стала команда із 3 дівчат, до складу якої увішли Вікторія Кравчук, Дарина Мельник та Крестіна Вакуліч.

На усіх учасників чекали пам’ятні сертифікати про участь, а перші 3 команди також отримали цінні брендові подарунки.

Звертаємо вашу увагу, що це лише один із заходів, що були присвячені 107-річчю НУВГП, слідкуйте за нашими новинами та анонсами, щоб дізнатись більше.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою