Курс оператор БПЛА

У Центрі неформальної освіти запустили курс для навчання операторів БПЛА

Дрони в сучасній російсько-українській війні мають велике значення. Але не менш важливі й цивільні дрони. В мирний час їх зазвичай використовують для того, щоб зняти гарні пейзажі або якісь події, активно застосовують у сільському господарстві, у детективній діяльності тощо. Сьогодні ж вони допомагають нашим військовим нищити ворога на передовій.  Завжди є потреба в досвідчених операторах, які можуть вдало керувати дронами.

22 січня 2024 року стартував набір на курс «Оператор БПЛА».

Під час навчання слухачі зможуть опанувати  необхідні для операторів БПЛА знання. А саме: розвиток сфери застосування, види та нормативне регулювання БПЛА їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА.

Унікальність курсу – у складі викладачів. Частина авторів – носії фундаментальних академічних знань. Поруч із ними курс створювали партнери  з досвідом розробки і виробництвом БПЛА, а саме ТОВ «Сервіс Будтранс».

До програми  підготовки входять:

• тренувальні польоти на симуляторах і тренажерах;
  • основи виготовлення та ремонту;
  • практичне пілотування й  операторська діяльність на  БПЛА  рівненського виробництва типу крило під кодовою назвою Wiman та типу квадракоптер;

Курс містить 54 години, в тому числі  15 годин роботи на симуляторі та 15 годин практичного пілотування.

Тривалість навчання – 1,5 місяці.

Юлія РОДЬ,
центр неформальної освіти

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою