Кубок України з боксу серед чоловіків

Щойно розпочався навчальний рік, а спортсмени, незважаючи ні на що, здобувають славу собі та навчальному закладу, в якому будуть навчатися.

З 28 серпня по 2 вересня 2023 року, в місті Бояни Чернівецької області пройшов Кубок України з боксу серед чоловіків на честь героїв Азовсталі.

У складі збірної Рівненської області з боксу у ваговій категорії до 75 кг був наш студент першого курсу ННІОЗ Віднічук Максим, майстер спорту з боксу.

Максим був фіналістом Чемпіонату України серед молоді та вперше вийшов на дорослий ринг разом з досвідченими боксерами України, учасниками Чемпіонату Європи, міжнародних турнірів. У не простій боротьбі зумів вибороти бронзову медаль – це вагомий результат молодого, перспективного боксера!

Здобувши гідні перемоги у двох боях, на жаль, у третьому бою програв гідному супернику, який став чемпіоном цього Кубку України.

Бажаємо Максиму яскравих спортивних перемог на рингах Європи та успіхів у навчанні, щоб здобути освіту тренера зі свого улюбленого виду спорту.