Кубок України на байдарках і каное

З 24 квітня  по 28 квітня 2023 року в місті Умань, Черкаської області, проводилися змагання – Кубок України на байдарках і каное.

У складі збірної команди Рівненської області були два студенти навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки – майстер спорту України Бруханський Микита (2 курс, РІ-11) та студент 1 курсу цього інституту Шклярський Владислав (1 курс, ІПЗ-11).

На дистанції 1000 метрів з результатом 3 хв 44 с у складі двійки байдарки  Микита Бруханський зайняв 3 місце і був нагороджений бронзовою медаллю.

25 квітня спортсмени змагалися на дистанції 500 метрів на байдарках четвірка. Микита Бруханський також зайняв 3 місце із результатом 1 хв 35 с і також був нагороджений бронзовою медаллю.

28 квітня повинні були відбутися змагання на 5000 метрів на байдарках одиночка. Це основна дистанція Микити, і на цій дистанції він планував поборотися за медалі. Але 28 квітня місто Умань було обстріляне російською ракетою і змагання на цій дистанції відмінені. Команда благополучно добралася додому.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших мирних стартів і перемог.

Петро ШОЛОПАК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою