Круглий стіл Research and Higher Education for Recovery of Ukraine

Участь молодих учених НУВГП у круглому столі «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine»

21 липня 2023 р. в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему: «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Участь у круглому столі взяли Президент Eurodoc Sebastian Dahle та Віцепрезидентка Eurodoc Pil Maria Saugmann. Учасників круглого столу привітав Ігор Таранов, Генеральний директор директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України.

У круглому столі взяли участь також молоді вчені – представники 18 регіонів України, серед яких Рівненську область представляли доцент кафедри маркетингу Ірина Оплачко та доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства Олег Стрілець.

Олег Стрілець презентував наукову та громадську діяльність молодих учених Рівненської області під час війни та окреслив перспективи рад молодих учених регіону у процесі відбудови України. Ірина Оплачко спільно з колегами розкрила проєкти РМУ при МОН, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової і науково-технічної діяльності молодих вчених.

За результатами круглого столу напрацьовано спільні рішення та погоджено подальші напрями співпраці.

Ірина ОПЛАЧКО,
кафедра маркетингу

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою