Кращі молоді науковці НУВГП

За результатами діяльності у 2023 році визначено переможців конкурсів «Кращий молодий науковець» та «Кращий студент-науковець» НУВГП.

Призери конкурсу «Кращий молодий науковець»:

1 місце – Дуліба Євгенія Володимирівна, доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права;

2 місце – Кінащук Анастасія Володимирівна, доктор філософії (PhD), старший викладач кафедри іноземних мов навчально-наукового інституту економіки та менеджменту;

3 місце – Приходько Наталія Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри водної інженерії та водних технологій навчально-наукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства.

Призери конкурсу «Кращий студент-науковець»:

1 місце – Киричук Богдана Сергіївна, здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4 курсу спеціальності «Право» навчально-наукового інституту права;

2 місце – Попчук Діана Олександрівна, здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та менеджменту;

3 місце – Бережняк Іванна Андріївна, здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3 курсу спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» навчально-наукового механічний інституту.

Вітаємо переможців! Ваші знання, творче мислення, наполегливість та інноваційні ідеї є запорукою успіху нашого університету і всієї країни. Бажаємо  міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення для нових звершень.

Рада молодих вчених,
сектор наукової роботи студентів

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою