Корупційні ризики в НУВГП

Днями в університеті відбулось перше засідання робочої групи з оцінки корупційних ризиків в діяльності НУВГП у новому, доповненому складі.

Наш університет усіма своїми діяннями виступає за унеможливлення існування корупційної складової в усіх сферах життєдіяльності закладу. Очевидно, на першому плані завжди є взаємодія викладачів та здобувачів вищої освіти. Проте не варто забувати про корупційні ризики в сферах оплати праці, матеріально-технічного забезпечення, взаємодії університету із зовнішніми структурами тощо.

Згідно з останньою методологією управління корупційними ризиками від Національного агентства з питань запобігання корупції в НУВГП вже діє Положення про робочу групу з оцінки корупційних ризиків, яка працюватиме, а точніше на момент виходу статті, уже працює.

На порядку денному першого засідання робочої групи, до складу якої увійшло добровільно більше 20 осіб, були наступні питання:

• узгодження організаційних питань діяльності робочої групи з оцінки корупційних ризиків (підготовка засідань, ведення протоколів засідань, забезпечення обміну інформацією між членами робочої групи, вибори заступника голови робочої групи);
  • вступний тренінг для членів робочої групи з питань управління корупційними ризиками;
  • підготовка і затвердження плану оцінювання корупційних ризиків;
  • підготовчі заходи для розробки нової редакції антикорупційної програми університету.

З усіх питань, пов’язаних з тематикою даної статті та діяльності робочої групи, варто звертатись до начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Анатолія Захарця на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою