Концерт до Дня збройних сил України

5 грудня (з очевидних причин не 6) відділом виховної та культурно-організаційної роботи Центру розвитку студентства в актовій залі НУВГП відбувся святковий концерт до Дня збройних сил України. Серед глядачів – військові та їх друзі, члени сімей.

Серед виступів – сольні та групові вокальні та танцювальні номери, театральні постановки. Серед артистів – студенти різних курсів, працівники та творчі колективи університету.

Під час концерту, як завжди, були дотримані усі етичні норми військового часу, лунала лише українська музика тощо.

Варто відзначити, що це уже не перший подібний концерт для військових, організований в університеті. Як відомо, наш заклад був ініціатором створення Добровольчого формування територіальної громади, тож спілкуємось ми з нашими захисниками досить тісно, та висловлюємо їм свою вдячність та повагу, в т.ч. культурним шляхом.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю

Більше фото в Facebook

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою