Христос Воскрес!

Друзі! В цей складний для нас час віра – одна із речей, які дозволяють нам триматись та бути впевненими у завтрашньому дні. Сьогодні православні християни усього світу відзначають одне з найбільших свят – Великдень – день коли Ісус Христос воскрес із мертвих. Воскресіння Христове — це перехід від смерті до життя, звільнення людини від тягаря гріхів, це вихід, перехід людини з рабства гріха і зла до свободи, любові, добра.

Сьогодні в Україні ми віримо не лише у Бога, а й у Збройні Сили України. Наш університет не припиняє щоденно працювати, допомагаючи нашій державі, ЗСУ та усім, хто цього потребує. Лише кілька днів тому, у чистий четвер, ми зібрали й освятили більше 250 пасок та багато інших продуктів, які уже дістались лінії фронту та, я сподіваюсь, зробили маленьке свято нашим  захисникам.

Сьогодні ми дякуємо нашим захисникам за можливість відсвяткувати Великдень зі своїми сім’ями, сьогодні, ми як ніколи сильні і впевнені в Перемозі. Сьогодні я дякую своїй родині, усім своїм колегам і студентам, без вас я б не зміг. Зараз популярно казати слова Христос Воскрес – Воскресне Україна. Але я вважаю, що Україні не потрібно «воскресати», адже вона «Ще не вмерла», і я впевнений, що не помре, на відміну від наших ворогів.

Бажаю усім нам терпіння, спокою, здоров’я, віри, Божого благословення та мирного неба над головою.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою