ХХV Універсіада НУВГП з шахів

У спортивному комплексі університету 8 та 9 листопада відбулися змагання з шахів, участь у яких взяли вісім команд інститутів НУВГП. Склад кожної команди – два юнаки і одна дівчина. Загальна кількість учасників 40 студентів. Кожна команда зіграла по сім турів.

Вперше чемпіонами змагань з шахів ХХV Універсіади НУВГП стала команда ННІОЗ, яка набрала 16,5 очок. Склад команди: Чорнобай Дмитро, Гаркушенко Владислав, Момотюк Віра.

Друге місце посіла команда ННІБА, набравши 14,5 очок. Склад команди: Данилюк Валентин, Коноплюк Олександр, Мерзін Діана.

Третє місце здобула команда ННІАКОТ з результатом 14 очок. Склад команди: Бондарчук Богдан, Захарчук Олексій, Касперська Анастасія.

Четверте місце у команди ННІЕАВГ – 13,5 очка. П’яте місце зайняла команда ННМІ – 9,5 очка. Шосте місце посіла команда ННІЕМ – 8,5 очка. Сьомою стала команда ННІАЗ – 6,5 очка. Восьме місце посіла команда ННІП не набравши жодного очка.

Вітаємо чемпіонів і призерів змагань.

Петро ШОЛОПАК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою