Інноватор НУВГП обраний експертом Українського фонду стартапів

Заступник директора інституту будівництва та архітектури, керівник програми «Біотехнології, біоробототехніка та біоенергетика» Олександр Грицина за підсумками конкурсу зовнішніх експертів для оцінювання заявок на отримання грантів Українського фонду стартапів (УФС) був обраний експертом даного фонду.

Як відомо, місією УФС є сприяння створенню та зростанню в Україні технологічних стартапів на ранній стадії розвитку, з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності.

Завданням Олександра, як експерта буде оцінювання технологічних можливостей реалізації поданого проекту, включаючи оцінку команди проекту, запропонованої технології та продукту/послуги, інтелектуальної власності, ринкового потенціалу та життєздатності запропонованої стратегії розвитку.

Експерти, залучені до складу Конкурсної Комісії беруть участь у фінальному змаганні команд проектів (“pitch event”) та надають рекомендації щодо доцільності надання фінансової підтримки запропонованих проектів.

Основна експертна діяльність Олександра буде спрямована на програму фонду, що покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

Вітаємо Олександра Грицину та бажаємо плідної діяльності на посаді експерта Українського фонду стартапів.

Експерти УФС : https://usf.com.ua/eksperti/

Дирекція ННІБА

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою