Індексація колективної монографії науковців

Індексація колективної монографії науковців НУВГП у міжнародній наукометричній базі даних Scopus

Нещодавно ми мали нагоду повідомити вас про видання англомовної колективної монографії «Improving the Natural and Ecological Conditions of the Polesie Zone» за науковою редакцією докторів наук Анатолія Рокочинського та Павла Волка (кафедра водної інженерії та водних технологій, НУВГП), а також Людмили Кузьмич (ІВПіМ НААН).

У підготовці даної колективної монографії брали участь провідні науковці водного напряму України та Польщі, зокрема значний вклад належить і науковцям НУВГП.

На разі маємо нагоду повідомити, що колективна монографія «Improving the Natural and Ecological Conditions of the Polesie Zone» пройшла складну та вимогливу процедуру індексації у міжнародній наукометричній базі даних Scopus, що ще раз підтверджує високий науковий рівень і значимість колективної монографії, а також якість досліджень й кваліфікованість її авторів.

Індексація даної колективної монографії у міжнародній наукометричній базі даних Scopus є вагомим та важливим результатом як для її авторів, так і для НУВГП в цілому. Вітаємо наукових редакторів та увесь авторський колектив монографії «Improving the Natural and Ecological Conditions of the Polesie Zone» з цим значущим результатом та бажаємо подальших успіхів.

Наталія ПРИХОДЬКО,
кафедра водної інженерії та водних технологій

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою