ІІІ Міжнародна науково-практична конференція Туризм: наука, освіта, практика

З нагоди 10-ої річниці створення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Національному університеті водного господарства та природокористування 20 квітня 2023 року відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика». Мета конференції - інтегрування наукового потенціалу дослідників у туристичній сфері та споріднених наук задля моделювання векторів повоєнного відновлення вітчизняного туризму.

У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників з України, а також науковці університетів Литви, Польщі, Болгарії.

Розпочала роботу конференції проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків НУВГП, професор, д.е.н. Савіна Наталія Борисівна.

В обговоренні проблем сфери туризму та гостинності взяли участь українські та зарубіжні доповідачі:

- професорка Прищепа Алла Миколаївна, д.с.-г.н., директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою,

- професор Руденко Леонід Григорович, д.геогр.н., академік НАН України почесний директор Інституту географії НАНУ,

- професор Іван Іосифович Кірвель, д.г.н., Поморський університет Республіки Польща, м. Слупськ,

- професор Кузишин Андрій Васильович, д.геогр.н., декан географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,

- професор Ільїн Леонід Володимирович, д.геогр.н., завідувач кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету,

- професор Джинджоян Володимир Вергарович, д.е.н., завідувач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет»,

- професор Калько Андрій Дмитрович, д.геогр.н., кафедра туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП,

- професор Мартинюк Віталій Олексійович, к.геогр.н., кафедра екології, географії та туризму РДГУ,

- доцент Романів Андрій Степанович, к.геогр.н., декан факультету географії, історії та туризму МЕГУ,

- доцентка Яроменко Оксана Володимирівна, к.геогр.н., завідувачка кафедри географії і туризму МЕГУ,

- Головко Оксана Вікторівна, к.с.-г.н., завідувачка науково-дослідного сектору національного природного парку «Дермансько-Острозький».

Під час роботи конференції свої доповіді презентували студенти спеціальності «Туризм» Марина Бардаш, Валерія Седлярова, Світлана Маруха, Анна Швед, Роман Болотюк.

Підсумки конференції оголосив завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП, к.г.н., доцент Коротун Сергій Ігорович.

Велика вдячність усім доповідачам та учасникам за участь в конференції.

Разом наближаємо перемогу!

Разом до відбудови українського туризму!

Оксана КОНАРІВСЬКА,
кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою