Фінансова трансформація особистості

9 лютого 2024 р.  відбулася цікава лекція на тему «Фінансова трансформація особистості» в рамках Школи доброго врядування. Спікером цієї зустрічі була Родь Юлія Степанівна, начальник Центру неформальної освіти НУВГП.

Ціль лекції - надихнути молодь до здобуття фінансових знань, дати роз’яснення щодо основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, надання інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани. Адже Європейський вибір України та повномасштабна війна на її території зумовили зміни в усіх сферах життя країни. Водночас відбувається і соціокультурна трансформація – зміна мислення та фінансової поведінки населення України. Обов’язковою складовою цієї трансформації  є фінансова грамотність – одна з ключових компетентностей, яка необхідна кожній людині для успішної життєдіяльності, для того, щоб ефективно управлятми своїми фінансами, зберігати і примножувати свої кошти та забезпечувати стабільне майбутнє.

На основі конкретних прикладів здобувачам було проілюстровано різні напрями інвестування фінансових ресурсів, наведені розрахунки варіантів накопичення коштів впродовж працездатного періоду, проведено паралелі між зберіганням накопичень та вкладанням інвестицій.

Юлія РОДЬ,
центр неформальної освіти


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування