Енергоефективні рішення будівель та інженерних систем

12 травня 2023 року о 14:00 в Центрі енергоефективності НУВГП кафедрою теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки разом із фахівцями в галузях енергоефективності та теплопостачання в рамках Фестивалю науки проведено науково-виробничий семінар «Енергоефективні рішення будівель та інженерних систем».

У семінарі взяли участь: Сергій Медяник, керівник відділу збуту ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА»,  Микола Кізєєв, завідувач кафедри ТГВСТ НУВГП,  Андрій Гіроль, керівник відділу енергоменеджменту Рівненської міської ради,  Михайло Лук’яник, експерт з енергоефективності ГО «Екоклуб»,  Володимир Довбенко, керівник Центру енергоефективності НУВГП, Валентин Давидчук, доцент кафедри ТГВСТ,  Сергій Проценко, доцент кафедри ТГВСТ, Наталія Кравченко, доцент кафедри ТГВСТ, Ольга Новицька, доцент кафедри ТГВСТ, Олександр Грицина, доцент кафедри ТГВСТ, здобувачі вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-професійною програмою «Теплогазопостачання і вентиляція».

З доповідями виступили: Сергій Медяник, Микола Кізєєв, Андрій Гіроль, Михайло Лук'яник, Володимир Довбенко.

Тематика доповідей відповідає потребам сьогодення і присвячена таким важливим питанням, як впровадження теплових насосів, заходи щодо енергоефективного використання інженерних систем та енергозбереження в них. Слухачі активно обговорювали доповіді, семінар відбувся на високому рівні в атмосфері взаємоповаги і розуміння важливості піднятих тем.

Наталія КРАВЧЕНКО,
кафедра теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою