Співпраця з інститутом медичної реабілітації та курортології

Національний університет водного господарства та природокористування, в особі ректора Мошинського Віктора Степановича, і Державна установа «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України», в особі директора Бабова Костянтина Дмитровича, підписали договір про співпрацю.

Усю підготовчу роботу провів директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП Григус Ігор Михайлович.

Діяльність єдиного в Україні науково-дослідного інституту з вивчення механізму дії природних лікувальних ресурсів і розроблення технологій їх використання в санаторно-курортній практиці розпочалася у 1927 році.

Метою діяльності Інституту є наукове та методичне забезпечення реалізації завдань державної політики щодо реабілітації у сфері охорони здоров’я, курортології, організації санаторно-курортного лікування, збереження та раціонального використання природних лікувальних ресурсів України, спрямоване на підвищення рівня надання медичної допомоги, розвиток системи охорони здоров’я та медичної науки з використанням сучасних досягнень науки і техніки.

Предметом цього Договору є взаємодія і співробітництво Сторін щодо взаємного обміну досвідом навчально-методичної, науково-дослідної та практичної робіт, а також забезпечення скоординованості експертно-консультативної діяльності при наданні реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров'я, обміну прогресивними методами і технологіями у таких напрямках:

- впровадження міжнародних стандартів реабілітації;

- розвиток та підтримка Сторонами всіх форм міжнародного співробітництва, що не суперечать міжнародному праву і законодавству України;

- створення умов (розробка науково-методичного забезпечення, проведення науково-практичних конференцій, семінарів) для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців, залучених до надання реабілітаційної допомоги (послуг) та постачальників допоміжних засобів реабілітації, інженерних кадрів;

- участь фахівців Сторін у навчальних, виробничих та інших комунікативних заходах на партнерських взаємовигідних умовах;

- спільна участь у державних цільових програмах розвитку системи реабілітації, конкурсах Національного фонду досліджень України, науково-дослідних роботах за замовленням МОН України, міжнародних програмах і грантах;

- взаємодія з органами публічної влади для забезпечення функціонування ефективної системи реабілітації;

- здійснення інших повноважень у реабілітаційній галузі, які визначені законодавством України.

Підписання цього договору особливо актуальне для підготовки здобувачів за трьома рівнями вищої освіти зі спеціальністю 227 Терапія та реабілітація, що здійснюється у навчально-науковому інституту охорони здоров’я.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою