Держбюджетна тематика в НУВГП

НУВГП є постійним учасником щорічного конкурсного відбору фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, що проводиться Міністерством освіти і науки України.

Аналіз тематичних планів за 2013-2022 рр. показав, що університет був виконавцем 32 науково-дослідних робіт (табл. 1).

В розрізі навчально-наукових інститутів рейтинг за кількістю успішних заявок та реалізованих науково-дослідних робіт (рис. 1) має вигляд наступним чином:

1. Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури.
  2. Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.

3-4. Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування / Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту.

1. Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою.

Інші ННІ за означений 10-річний період НДР за профілем діяльності не виконували, хоча й залучалися окремі науковці до виконання інших НДР як співвиконавці.

Також варто відзначити науковців, що за означений період мали найбільшу кількість успішних та реалізованих проектів під їхнім керівництвом:

1. Дворкін Леонід Йосипович, д.т.н., професор – 4.
  2. Скрипчук Петро Михайлович, д.е.н., професор; Мартинюк Петро Миколайович, д.т.н., професор – по 3.
  3. Рокочинський Анатолій Миколайович, д.т.н., професор; Сафоник Андрій Петрович, д.т.н., професор; Волк Павло Павлович, д.т.н., доцент; Гаращенко В’ячеслав Іванович, к.т.н., доцент – по 2.

Вказані вище 7 науковців забезпечили реалізацію 18 НДР, що складає більше половини від загальної кількості.

За період 2018-2022 рр. від НУВГП було подано 26 проєктів фундаментальних, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок для участі у конкурсному відборі, профінансовано – 8. А також 27 проєктів молодих вчених, з яких профінансовано – 8.

Рейтинг по ННІ за кількістю поданих та профінансованих проєктів представлений в доданому файлі.

Таблиця 1

Перелік НДР, що виконувалися в НУВГП впродовж 2013-2022 рр.(в розрізі ННІ)

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ, КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

1.