День винахідника і раціоналізатора  

В університеті традиційно до Дня винахідника і раціоналізатора було проведено конкурс досягнень у сфері інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр університету. Переможців конкурсу було обрано за двома номінаціями: «Краща кафедра» та «Кращий винахідник».

З вересня 2022 р. по серпень 2023 р. університетом було подано 24 заявки на корисні моделі в Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій. На ім’я університету отримано 19 патентів на корисну модель. Науковці долучилися до участі в інноваційних конкурсах, акселераційних та інкубаційних програмах, а також підготували 15 студентських стартап команд до участі у конкурсах стартапів.

Переможцями в номінації «Краща кафедра» стали:

- кафедра гідротехнічного будівництва та гідравліки (перше місце);

- кафедра автомобілів та автомобільного господарства та кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства (друге місце);

- кафедра будівельних, дорожніх та меліоративних машин та кафедра агроінженерії (третє місце).  

Основними напрямами запатентованих розробок є:

  • водна інженерія та гідротехнічне будівництво (винахідники - Гурин В.А., Клімов С.В., Романюк І.В., Рокочинський А.М., Волк П.П.);
  • машинна інженерія, автомобілі, обладнання сільськогосподарських машин, вітроенергетика (винахідники - Серілко Л.С., Серілко Д.Л., Стадник О.С., Голотюк М.В., Тхорук Є.І., Науменко Ю.В., Марчук Р.М.).

У номінації «Кращий винахідник» перемогу здобув Серілко Леонід Степанович, доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства. Винахідник подав 4 заявки на корисну модель, отримав 2 патенти на корисну модель, взяв участь в 1-й акселераційній програмі, став керівником інноваційного проєкту, що взяв участь у 2-х конкурсах інноваційних проєктів. В міжнародному конкурсі інноваційних проєктів команда вийшла на ІІ-й етап та взяла участь у 2-місячній тренінговій програмі.

Шановні винахідники прийміть вітання з Днем винахідника i раціоналізатора!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, наснаги творити та винаходити, успішної реалізації нових ідей та задумів, мирного неба і перемоги.

                                                                                                                              Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування