Делегація Володимирецького ліцею «Колегіум» відвідала НУВГП

В межах нашої співпраці з Володимирецьким ліцеєм «Колегіум» нещодавно університет відвідала  делегація у складі 22 його працівників, в т.ч. і директор Анатолій Остапенко.

Гості побували з екскурсією у різних навчальних  корпусах НУВГП, прогулялися студмістечком, відвідали гідротехнічну лабораторію,  бібліотеку  університету, зустрілися  з науково-педагогічними працівниками та ознайомились із діяльністю навчально-наукових інститутів.

Головною ціллю візиту гостей до НУВГП було знайомство з нашим науковим потенціалом, та знайомство із нашими працівниками, що мають досвід участі в МАН. Під час заключної зустрічі проректор Наталія Савіна  розповіла про діяльність університету, наукову роботу, яка ведеться у стінах НУВГП, напрямки співпраці Володимирецького ліцею «Колегіум» та університету, підкреслила важливість таких профорієнтаційних зустрічей. Наукові можливості та заходи наукового спрямування, які були б цікаві й учням,  і майбутнім студентам -  старший науковий співробітник НДЧ Сергій Куницький. Співпрацю  НУВГП з МАН окреслила  голова ради молодих вчених Ольга Осадча. Адже біля 50 викладачів університету  є науковими керівниками манівців, а окремі - керівниками гуртків і секцій МАН. Супроводжував гостей начальник відділу зв’язків із громадськістю Віталій Прокопець.

До кінця календарного року  запланована ще одна  зустріч  в університеті вже  разом із  учнями  ліцею.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю