Чергове засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків

08 листопада  2023 року відбулося чергове засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків в діяльності НУВГП.

З вступним словом до присутніх звернувся голова робочої групи –  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока В. С., який довів до відома присутніх інформацію щодо поточного стану антикорупційної роботи в університеті.

На початку розгляду пункту першого порядку денного начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції  Захарець А. Л. вніс пропозиції щодо  мінімізації корупційних ризиків у діяльності університету, отримані в ході анкетування зовнішніх і внутрішніх зацікавлених осіб.

У подальшому робоча група заслухала інформацію Захарця А. Л. про хід і попередні результати оцінювання корупційних ризиків у діяльності університету, а саме:

• про результати збору та аналізу інформації про середовище університету;
  • про функції і процеси університету, в яких виявлено недоліки або невідповідності, причини їх виникнення;
  • про ідентифіковані корупційні ризики, їхній зміст, джерела, існуючі заходи контролю.

Після тривалого обговорення та конструктивної  дискусії  робоча  група з окремими зауваженнями схвалила перелік ідентифікованих корупційних ризиків (з ним можна ознайомитися тут) та прийняла рішення провести протягом листопада 2023 р. роботу щодо їх оцінки і розробки заходів для їх мінімізації. Після цього, в грудні п.р.,  планується проведення кампанії із обговорення результатів оцінювання корупційних ризиків та проєкту нової редакції Антикорупційної програми в структурних підрозділах університету, в т.ч. із залученням зовнішніх зацікавлених сторін.

Анатолій ЗАХАРЕЦЬ,
відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою