Чемпіони Кубку світу з кікбоксингу

З 16 по 19 вересня 2021 року місто Будапешт (Угорщина) приймав Кубок світу з кікбоксингу wako. Більше 3000 спортсменів з 45 країн взяли участь у змаганнях.

У складі національної збірної України були двоє студентів Національного університету водного господарства та природокористування: кандидат у майстри спорту, студент першого курсу ННІОЗ Орел Владислав та Дмитро Леоновець, студент другого курсу ННІБА.

Кожен спортсмен провів по два поєдинки у рингових дисциплінах, де дозволений повний контакт на повну силу ударів як руками, так і ногами в спеціальній захисній екіпіровці.

У підсумку – це найвищий ступінь п’єдесталу та золота медаль на грудях у двох наших студентів-спортсменів. Орел Владислав – перше місце, розділ фул-контакт, категорія до 67 кг, Леоновець Дмитро – перше місце, розділ лоу-кік, категорія до 63 кг.

Вітаємо нашим студентів-спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивних аренах!

Володимир СТАРІКОВ,
кафедра фізичного виховання