Чемпіонату України з волейболу

Команда «Патріот» – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу першої ліги

Завершився Чемпіонат серед чоловічих команд першої ліги України з волейболу. Місто Рівне представляла команда «Патріот», в складі якої грали студенти та випускники нашого університету. Бортник Володимир (випускник ННІБА 2022 року), Павленко Олексій (випускник економічного факультету 2011 року), Вітошко Тарас (випускник факультету водного господарства 2012 року), Цімбалюк Руслан (випускник механічного факультету 2014 року), а також студенти – Фомич Станіслав (ННІЕМ) та Крючок Назар (ННМІ).

Головний тренер команди – Цицаркін О.В., старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП, помічник головного тренера – Козловський В.С. (випускник факультету проектування будівництва, 1987 року).

Команда «Патріот» посіла третє місце і була нагороджена бронзовими медалями Чемпіонату.

На шляху до «бронзи» наші волейболісти перемогли команди «ЗОДЮСШ» – збірна Закарпатської області – 3:0, «Донеччина» – 3:1, Контінентал (Чернівці) – 3:2, НУФВСУ (Київ) – 3:1, «Датський Текстиль» (Сокаль) – 3:0 та поступились командам «НУБіП» (Київ) – 2:3, «Дніпро» (Черкаси) –0:3.

Переможцями стала команда «Дніпро» (Черкаси), друге місце – «Контінентал» (Чернівці).

Відповідно до згоди про співпрацю НУВГП та Хмельницької АЕС студенти НУВГП – Олійник Дмитро (ННІАКОТ, 5 курс) та Гоменюк Іван – (ННІАКОТ, 2 курс) стали срібними призерами Чемпіонату країни (друга ліга) в складі команди «ХАЕС – Нетішин».

Вітаємо всіх наших студентів та випускників із вдалими виступами та бажаємо подальших успіхів.

Олександр ЦИЦАРКІН,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою