Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї

З 24 травня по 9 червня 2024 року у місті Осієк (Хорватія) відбулися міжнародні змагання з кульової стрільби – Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї.

У змаганнях взяли участь збірні команди 17 країн світу (Україна, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Венесуела, AIN).

До складу збірної команди України увійшли представники Рівненської, Одеської, Львівської, Київської, Дніпропетровської, Полтавської і Вінницької областей. Рівненську область представляв студент НУВГП, кандидат у майстри спорту з кульової стрільби Камінський Максим, студент другого курсу, спеціальності 075 Маркетинг Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту.

На чемпіонаті спортсмени виборювали перемогу у шести різних вправах – 5 з малокаліберної зброї на 25 метрів (хлопці та дівчата ) і одна на 50 метрів хлопці)

Камінський Максим здобув третє місце у вправі мп 6 (малокаліберний пістолет 50 м ) з результатом 535 очок і став спортсменом місяця серед юніорів.

Всього Україна здобула 7 медалей: одну у вправі з малокаліберної гвинтівки і шість з пістолета.

Вітаємо команду та Максима з вдалим виступом і бажаємо успіху в наступних стартах!

Людмила ПЕТРУК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою