Чемпіонат Європи з армрестлінгу

З 03 по 12 травня в місті Братислава (Словаччина) відбувся XXXIII чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юніорів, молоді, інвалідів та дорослих. В змаганнях взяло участь більше 1300 спортсменів з 29 країн.

Збірна України в цьому чемпіонаті була представлена досить хорошим складом і в загальному заліку зайняла 3 місце.

У складі збірної команди України в цьому чемпіонаті взяли участь наші студенти, а також і наші випускники.

Молодь показала такі результати:

Полюхович Богдан, кандидат у майстри спорту України, студент ННІЕМ, в категорії 60 кг зайняв 5 місце;

Полюхович Дмитро, кандидат у майстри спорту України, студент ННІБА, в категорії 70 кг посів 6 місце.

Серед дорослих виступали випускники механічного інституту:

Кузло Адам, майстер спорту України, в категорії 70 кг посів 3 місце;

Жох Олег, Заслужений майстре спорту України, в категорії 85 кг здобув 1 місце;

Стасюк Сергій, майстер спорту України, в категорії +110 кг зайняв 5 місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіху на чемпіонаті світу, який відбудеться у серпні цього року, у місті Кишинів (Молдова).