Чемпіонат Європи з армрестлінгу

8-18 червня 2023 року у Республіці Молдова, м. Кишинів, відбувся ХХХІІ чемпіонат Європи з армрестлінгу. В змаганнях взяли участь понад 900 учасників з 31 країни.

Збірна України була представлена у складі 81 спортсмена. Всі показали високу технічну та тактичну підготовку, видовищну боротьбу, проявили надзвичайний запал та жагу до перемоги.

Головний тренер збірної команди України з армрестлінгу – старший викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України Комаревич Олександр Євгенович.

У складі збірної команди України був наш випускник, заслужений майстер спорту Жох Олег та наш студент ННІБА, кандидат у майстри спорту Полюхович Дмитро.

Жох Олег, у ваговій категорії 80 кг, здобув 1 місце і став дванадцятикратним чемпіоном Європи. Полюхович Дмитро виступав серед молоді у ваговій категорії 60 кг. Провів шість поєдинків та посів друге місце. Також брав участь у змаганнях рідний брат Дмитра, Максим Полюхович, який виборов дві золоті медалі серед юнаків у ваговій категорії 70 кг, він також тренується під керівництвом Комаревича О.Є.

Збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце. А також такі командні місця:

• серед юніорів – срібні призери;
  • серед молоді – бронзові призери;
  • серед дорослих чоловіків – срібні призери.

Загалом команда виборола 63 медалі.

Зараз триває активна підготовка спортсменів до Чемпіонату Світу з армрестлінгу, який відбудеться з 24 серпня по 03 вересня 2023 року в м. Алмати, Казахстан.

Вітаємо команду та тренера з вдалим виступом та бажаємо успіху у наступних стартах.