Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO

З 12 вересня по 15 вересня 2024 у місті Тернополі проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. 800 учасників з 17 регіонів України змагались на рингу та лайт- дисциплінах на татамі. Три дні на спортивній арені Тернопільщини проходили видовищні та водночас запеклі поєдинки, кожен зі спортсменів бажав перемогти та піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.

В складі збірної Рівненської області виступав студент 3 курсу навчально-наукового інституту охорони здоров’я Колесник Олександр, група ФКС-31.

У фіналі змагань Олександр поступився більш досвідченому спортсмену з Донеччини, який зараз тренується у Києві. Таким чином Олександр Колесник –срібний призер чемпіонату України.

Бажаємо Олександрові успіхів в майбутньому на міжнародних спортивних майданчиках.

В складі суддівського корпусу, який затверджений федерацією WAKO на цей чемпіонат України, працював старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП, суддя національної категорії WAKO з кікбоксингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту.

Володимир СТАРІКОВ,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua