Чемпіонат України з кікбоксингу Wako

Завершився Чемпіонат України з кікбоксингу Wako серед дітей, юнаків, юніорів, який проходив в місті Бровари Київської області з 30 березня по 2 квітня 2023 року. Понад 1000 спортсменів зі всієї України з’їхались на це спортивне свято.

В складі збірної команди Рівненської області, в жорстокому розділі рингових дисциплін ЛОУ-КІК, виступав спортсмен навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування, студент першого курсу Колесник Олександр (вагова категорія до 86-ти кілограм). Свій дебют на ринзі Олександр відмітив впевненою перемогою та першим місцем на чемпіонаті України.

Крім того, викладачі кафедри ТМФВ ННІОЗ Ірина Орел та старший викладач кафедри фізичного виховання Старіков Володимир, на цьому Чемпіонаті пройшли суддівський семінар з кікбоксингу та успішно підтвердили свої національні категорії.

Олександр Колесник буде готуватись в складі збірної Рівненської області з кікбоксингу до чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти, який планується в травні.

Бажаємо спортсмену яскравих перемог, а суддям чесного та неупередженого суддівства.

Володимир СТАРІКОВ,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою