Чемпіонат України з армрестлінгу

23-27 березня 2023 року в смт Воловець відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 16 команд, з різних куточків України, загальною кількістю у 199 спортсменів.

Даний захід відзначився проведенням змагань у новій віковій категорії – серед юнаків 10-13 років. Наймолодші учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги та досить високий рівень підготовки. Старші вікові групи порадували глядачів запеклою, видовищною та технічною боротьбою.

14 спортсменів збірної команди Рівненської області виборювали перемогу у віковій категорії 16-18 років. У складі збірної команди Рівненської області були студенти нашого університету, які успішно виступили.

Мирончук Владислав (ННМІ) виступав у ваговій категорії 75 кг та зайняв 3 місце (права рука) та четверте місце (ліва рука).

Смалійчук Володимир (ННІВГП), вагова категорія +90 кг, зайняв 3 місце (права рука) та 3 місце (ліва рука).

Зиль Іван (ННІБА), вагова категорія 60 кг, зайняв 6 місце (права рука) та 4 місце (ліва рука).

Тимчук Артем (ННІБА) виступав у ваговій категорії 90 кг та зайняв 4 місце (права рука) та 6 місце (ліва рука).

Пархомчук Віталій (ННІАКОТ), вагова категорія 75 кг, зайняв 4 місце (ліва рука).

Новак Роман (ННМІ), вагова категорія 70 кг. Посів 6 місце (ліва рука).

У підсумку, з сумою 88 очок, команда Рівненської області посіла друге місце у турнірній таблиці, поступившись команді Тернопільської області.

Вітаємо команду з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!