Чемпіонат області з армрестлінгу

01-02 березня, у великому залі спортивного корпусу НУВГП, відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з армрестлінгу серед юніорів та молоді. У змаганнях взяли участь 7 команд, а це близько 90 учасників. Змагання були особисто-командні. Проводились у вагових категоріях: 50 кг, 60 кг, 65 кг, 70 кг, 80 кг, +80 кг (юніори) та 65 кг, 70 кг, 80 кг, + 80 кг (молодь) на праву та ліву руку.

У командному заліку 1 місце посіла команда НУВГП. 2 місце дісталось Тараканівській ОТГ Дубенського району, 3 місце зайняв Рівненський фаховий технічний коледж НУВГП. Наступні місця розподілись таким чином: 4 місце: м. Дубровиця, 5 місце: ВПУ-1, 6 місце РПЛ-11 та 7 місце: с. Городок.

В особистих змаганнях серед юніорів НУВГП у ваговій категорії 60 кг студент 1 курсу ННМІ Володимирець Павло посів 3 місце на ліву руку та 2 місце на праву. У категорії 65 кг першокурсник ННІБА Орлов Владислав здобув 2 місце на праву руку. У категорії 80 кг також студент ННІБА (1 курс) Котик Олексій зайняв 1 місце на ліву руку і 2 місце на праву. У категорії 80 кг студент 1 курсу ННМІ Дубич Максим виборов 3 місце на ліву руку та 2 місце на праву. У тій же категорії Гладинник Владислав (1 курс, ННМІ) посів 2 місце на ліву руку і 3 місце на праву. У категорії +80 (88 кг) переможцем на ліву і праву руку став студент 1 курсу ННІЕМ Шендецький Артем.

Серед молоді у категорії 65 кг Зиль Іван (2 курс, ННІБА) посів 2 місце на ліву руку і 1 - на праву. У тій же категорії Полюхович Богдан (2 курс, ННІЕМ) зайняв 1 місце на ліву руку і 3 - на праву. У категорії 70 кг Полюхович Дмитро (2 курс, ННІБА) здобув 1 місце на ліву руку і 2 - на праву. А Новак Роман (2 курс, ННМІ) у цій же категорії посів 2 місце на ліву руку. У категорії 80 кг Мирончук Владислав (2 курс, ННМІ) зайняв 3 місце на ліву руку і 2 місце на праву. У цій же категорії Пархомчук Віталій (2 курс, ННІКІТІ) виборов 2 місце на ліву руку і 3 - на праву. У категорії +80 Федорчук Роман (4 курс, ННМІ) посів 2 місце на праву руку.

Ці змагання були відбором на чемпіонат України, який відбудеться 8-13 березня у смт Воловець (Закарпаття). То ж побажаємо нашим хлопцям успішних виступів та яскравих вражень на майбутніх змаганнях.

Олександр КОМАРЕВИЧ,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою