Чемпіонат НУВГП з армрестлінгу

Днями, у великому залі спортивного корпусу НУВГП, відбувся чемпіонат з армрестлінгу в залік ХХІV Універсіади НУВГП. У змаганнях взяли участь 31 спортсмен з 8 інститутів нашого університету. Студенти змагались на ліву та праву руки у чотирьох вагових категоріях: 65 кг, 70 кг, 75 кг та +75 кг.

У ваговій категорії 65 кг на ліву руку переможцем став студент 1-го курсу ННІЕМ Полюхович Богдан, 2 місце виборов Зиль Іван (1 курс, ННІБА) і 3 місце зайняв Марчук Артем (ННМІ, 1 курс). На праву руку у цій категорії (65 кг) переможець та призер – ті ж, а 3 місце посів Цвик Вадим, студент ННІАКОТ, 4 курс.

У ваговій категорії 70 кг на ліву руку переможцем став Кондратюк Ярослав (ННІАКОТ, 2 курс), 2 місце посів Новак Роман (ННМІ, 1 курс) і 3 місце зайняв Босик Роман (ННІАКОТ, 3 курс).

На праву руку у цій же категорії 1 місце здобув Новак Роман (ННМІ, 1 курс), 2 місце виборов Шульга Максим (ННІЕМ, 1 курс) і 3 місце посів Кондратюк Ярослав (ННІАКОТ, 2 курс).

У ваговій категорії 75 кг перемогу здобув Пархомчук Віталій (ННІАКОТ, 1 курс), 2 місце посів Мирончук Владислав (ННМІ, 1 курс) і 3 місце зайняв Радчик Данило (ННІОЗ, 1 курс). На праву руку у цій же категорії 1 місце виборов Мирончук Владислав (ННМІ, 1 курс), 2 місце зайняв Ільчук Володимир (ННІАКОТ, 4 курс) і 3 місце посів Пархомчук Віталій (ННІАКОТ, 1 курс).

І у найважчій категорії + 75 кг впевнено переміг Панасюк Денис (ННІБА, 1 курс), 2 місце здобув Федорчук Роман (ННМІ, 3 курс) і 3 місце посів Полюхович Дмитро (ННІБА, 1 курс). На праву руку у цій категорії найсильнішим виявився Федорчук Роман (ННМІ, 3 курс), 2 місце зайняв Полюхович Дмитро (ННІБА, 1 курс) і 3 місце виборов Смалійчук Володимир, студент 1 курсу ННІВГП.

У командному заліку переможцями Універсіади стала команда ННМІ, 2 місце здобула команда ННІАКОТ і 3 місце посіла команда ННІБА. Наступні місця розподілились таким чином: 4 місце – ННІЕМ, 5 місце – ННІП, 6 місце – ННІВГП, 7 місце – ННІОЗ і 8 місце – ННІАЗ.

Змагання були цікавими та видовищними. Учасники отримали позитивні емоцій та заряд на весь наступний період тренувань. То ж бажаємо їм подальших успіхів.