Благодійний забіг у гідропарку

26 травня 2024 року у гідропарку міста Рівного відбувся 38 традиційний благодійний забіг сміливих. На цьому заході було зареєстровано загалом 270 учасників.

Спортсмени змагалися на таких дистанціях: напівмарафон 21.0975 м, 10 км і 5 км. На кожній дистанції спортсмени виступали у різних вікових групах. У цьому забігу взяли участь наші студенти, члени збірної команди НУВГП з легкої атлетики.

Студент навчально-наукового інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії другого курсу групи ІПЗ-21 Шклярський Владислав, який виступав у категорії до 19 років на дистанції 10 км, зайняв 1 місце з результатом 43 хв.28 сек. Друге місце на цій дистанції посів студент інституту охорони здоров’я Шерстюк Віталій група ФТЕ-21 з результатом 49 хв. 29 с. Студенти отримали медалі та цінні призи.

В подальшому зичимо нашим студентам перемог і покращення своїх особистих результатів.

На цьому благодійному заході було зібрано на потреби наших воїнів 35530 гривень. Гроші були передані на проєкт «Рівненський дрон».

Петро ШОЛОПАК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою