Бізнесу про дуальну освіту

30 березня 2023 року  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока,  завідувач навчально-методичного відділу  Наталія Ковальчук, керівник виробничої практики сектору планування, організації та контролю навчального процесу Юлія Запорожець і доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Микола Голотюк взяли участь у форумі «БІЗНЕСУ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ», який відбувся на онлайн-платформі.

Спікерами заходу були  представники Міністерства освіти і науки України, експерти з галузі освіти та бізнесу.

Метою форуму було обговорення практичних кейсів впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні та популяризація кращих практик.

На форумі було представлено результати пілотного проєкту з впровадження дуальної форми здобуття освіти та відбулось обговорення перспективи розвитку дуальної освіти в Україні.

Підсумовуючи виступи спікерів форуму, розуміємо, що участь Національного університету водного господарства та природокористування в пілотному проєкті з впровадження дуальної форми здобуття освіти та форми організації її проведення мають правильні орієнтири.

Керівництво університету висловлює щиру подяку організаторам форуму «БІЗНЕСУ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ» за запрошення та цікаві доповіді.

Микола ГОЛОТЮК,
кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою