27 листопада у місті Києві архітектурного конкурсу Steel Freedom 2021
З 2014 року День знань для наших студентів старших курсів – це традиційно і день старту конкурсу. Конкурсні завдання 2021 – це проекти громадських будівель, розташовані в столиці. Над ними працювали три команди студентів 3-6 курсів спеціальності «Архітектура та містобудування».
Цьогоріч конкурс став унікальним для нашої кафедри з кількох причин. Вперше до участі в конкурсі долучилися студенти третього курсу, які так само вперше сформували міжвузівську команду зі студентами Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка».
Над завданням «Створення проекту бізнес-центру у м. Київ (замовник проекту – девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент)» на території найбільшого інноваційного парку Східної Європи UNIT.City. працювали дві команди, кураторкою яких стала канд. техн. наук, доцентка Наталія Лушнікова.
Це команда В-761 у складі Анастасії Дяк – студентки групи АМ-51м та команда B-395 у складі студенток групи АМ-31 Єлизавети Колеснікової та Анастасії Сокол, а також студенток НУ «Полтавська політехніка» Олени Шевченко (група 402-А спеціальність 191 Архітектура та містобудування) та Анастасії Гаврилко (група 601-БПа, спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія).
Над створенням проекту культурного центру у м. Київ (Новий Поділ, вул. Набережно-Лугова), який має стати центром нового району на березі Дніпра (замовник проекту - Perfect Group та Riverside Development) працювала команда С-360 у складі наших студентів Максима Бренькача та Владислава Волинського (група АМ-51м) та Анни Самсель (група АМ-41).
Куратор команди – заслужений архітектор України, доцент кафедри архітектури та середовищного дизайну Микола Шолудько.
Раді повідомити, що проекти команд В-395 та В-761 стали півфіналістами конкурсу, а проект команди С-360 увійшов до десятки фіналістів у своїй категорії!
Під час фіналу конкурсу Максим, Анна та Владислав успішно презентували свій проект С-360 та вперше в історії участі наших студентів в конкурсі виграли приз партнерів - компанії Metipol - у профільній номінації «Найоригінальніше використання елементів зі сталі з полімерним покриттям при оформленні фасаду будівлі»!
Вітаємо усіх наших учасників та учасниць, а також кураторів, та дякуємо за чудову організацію конкурсу Українському центру сталевого будівництва.
Слід відзначити, що кожного року збільшується кількість команд-учасниць, а також рівень виконання та презентації поданих проектів: цього року це 84 проекти в двох категоріях. До півфіналу конкурсу увійшли проекти 74 команд, які й були представлені в фінальній експозиції: з них 44 в категорії «Бізнес-центр» та 30 – в категорії «Культурний центр».
В кожній категорії журі визначило десятку фіналістів, які презентували свої проекти в рамках Steel Freedom Architecture Festival 2021.
Запис виступів учасників конкурсу та журі можна переглянути за посиланням:
https://www.facebook.com/steelfreedom/videos/1332859310486261
Церемонія нагородження:
https://www.facebook.com/steelfreedom/videos/602926154354465
Галерею проектів конкурсу можна переглянути за посиланням:
https://steelfreedom.ua/ua/gallery_of_projects/
Фото Наталії Лушнікової
Наталья ЛУШНІКОВА,
кафедра архітектури та середовищного дизайну
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...