Англомовна колективна монографія

Англомовна колективна монографія «Improving the Natural and Ecological Conditions of the Polesie Zone»

Маємо нагоду поділитися з вами приємною новиною. Оприлюднено англомовну колективну монографію «Improving the Natural and Ecological Conditions of the Polesie Zone» («Покращення природно-екологічних умов Поліської зони»), у підготовці якої значний вклад належить науковцям НУВГП. Науковими редакторами колективної монографії є доктори наук Анатолій Рокочинський та Павло Волк (кафедра водної інженерії та водних технологій, НУВГП), а також Людмила Кузьмич (ІВПіМ НААН).

З колективною монографією можна ознайомитися

Монографії розкриває основні питання поліпшення природно-екологічного стану Поліської зони, враховує результати багаторічних досліджень і виробничий досвід провідних учених і спеціалістів водогосподарсько-меліоративного профілю щодо природних, історичних, соціальних, економічних, конструктивних, режимно-технологічних, екологічних, економічних та інших аспектів меліорації та освоєння території Полісся.

На 479 сторінках монографії охоплено ключові теми, такі як меліорація зони Полісся, екологія, охорона природи та довкілля цієї зони, це провідне довідкове джерело підходить для професіоналів галузі, дослідників, академіків, практиків, науковців, викладачів і студентів.

Вітаємо авторів з таким важливим та цінним результатом їхньої наукової діяльності.

Наталія ПРИХОДЬКО,
кафедра водної інженерії та водних технологій

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою