2nd International seminar and workshop on geoinformatics...

Наш університет організував поїздку з 26 по 28 вересня 2021 року до Варшави на 2nd International seminar and workshop on geoinformatics, remote sensing and engineering in spatial planning and environmental science, а саме у Варшавський університет природничих наук з яким вони організовують спільні програми для навчання наших студентів на магістрів з можливістю отримання диплома європейського рівня.

І нам випала можливість потрапити в число студентів, які відвідали дану подію. Загалом враження від поїзки є дуже позитивними. В перший день після поселення в гуртожиток, який варто зазначи є дуже комфорним для проживання студентів, ми відправились на екскурсію містом, яку нам любо провів пан Jaroslav. Ми багато дізналися про місто, його історію. Архітектура старого міста, яке було відбудовано після війни з 1945 року за фотографіями справді вражає. На привеликий жаль, не було часу на відвідування музеїв. Наступного дня, а саме 27 вересня ми відвідали конференцію, яка була насичена новою та цікавою інформацією. Усі спікери розмовляли англійською мовою, тому проблем з розумінням змісту зовсім не було. Після конференції нам знову провели екскурсію по іншій частині міста, що також не залишила нас байдужими. Особливо сподобалася бібліотека Варшавського університету, вона неймовірних розмірів, а на даху сад з якого відкривається чудовий краєвид на місто та річку Вісла. Третій день був найбільш насичений, нам демонстрували програмне та приладове забезпечення БПЛА університету. Найбільш вразив гексакоптер, його нам показали в роботі. Зустріч з деканом та обговорення можливого навчання в університеті та специфіки спеціальностей на яких можна навчатись. І загалом теплий прийом склав дуже позитивну думку і довіру до Варшавського університету. Ми дуже раді, що наш університет надає такі можливості.

Читайте нас також: