106 років історії

Шановні колеги, студентство! Щиро вітаю Вас із 106-ю річницею від дня заснування нашого університету.

НУВГП  – унікальний заклад вищої освіти  не лише тому,  що він провідний заклад водогосподарського профілю на Україні, а й тому, що більшість із нас здобула і продовжує здобувати  вищу освіту  саме тут. Він і справді став нам рідним за цей чималий  відрізок часу.

Університет – це невід'ємна складова життєдіяльності Рівного, один із найбільших роботодавців та платників податків у місті. НУВГП – вагомий  виконавець  замовлення ринку на підготовку кадрів за майже півсотнею спеціальностей. Заклад активно бере участь  у проєктах, грантах, івентах  на засадах взаємовигідного партнерства з державою, громадськістю, бізнесом і суспільством.

Перелік інновацій, які впровадив колектив ЗВО за час моєї каденції, досить широкий: електронний документообіг, Центр незалежного оцінювання, цифровий репозиторій, додаток «Мій НУВГП», система антиплагіату UNICHECK, WIKIситет, навчальна платформа Moodle та багато іншого.  Хотілося б згадати також  Інжинірингову школу, неформальну та  інформальну освіту, вибірковість дисциплін. Проте найбільшим нашим здобутком вважаю міцний  науковий і педагогічний колектив. Адже ці усі реформи та новаторства ми проводимо спільно з Вами!

У свій 106-й рік НУВГП йде  не просто в ногу з часом, а й випереджує його.

Віктор МОШИНСЬКИЙ

Читайте нас також: